Jak wygląda współpraca?

Krok 01

Płatność

Opłacasz wybrany na stronie wariant współpracy: wyłącznie dla siebie, lub dla Ciebie i Twojej drugiej połówki na okres jednego lub trzech miesięcy

Krok 02

Ankieta

Wypełniasz otrzymaną ankietę, dzięki której uzyskam potrzebne informacji o tym jaką dietę dla Ciebie ułożyć – by była zdrowa, smaczna i odpowiednia czasowo

Krok 03

Dieta

Nie dłużej niż 24h po wypełnieniu ankiety dostajesz ode mnie gotowy jadłospis, a także dodatkowo dokumenty, które pozwolą mi śledzić Twoje postępy, oraz aktywność i mini E-book z poradami

Krok 04

Postępy

Raz w tygodniu odsyłasz mi uzupełniony raport i tabelkę Twojej aktywności – w ten sposób jestem w stanie lepiej pomóc Ci w osiągnięciu Twojego celu

Co dostajesz po wypełnieniu ankiety?

Gotowa/y? Zamów dietę

Jadłospis

Tygodniowy jadłospis uszyty na miarę Twoich potrzeb wraz z pełną listą zakupów.

Plan suplementacji

Indywidualnie dobrane suplementy, które dodadzą % do osiągnięcia Twojego celu.

Raport postępów

Wysyłasz mi go uzupełnionego w dzień rozpoczęcia diety i odsyłasz co tydzień uzupełnionego (messenger lub e-mail).

Aktywność

Tabelka, dzięki której mogę kontrolować Twoją aktywność. Wpisujesz tam tylko „X” w odpowiednie pola. Znajduje się ona w tym samym pliku co raport.

Ebook

Ebook, w którym zebrałem wszystkie przydatne informacje. W tym listę zamienników tak by nic się nie marnowało i inne porady.

Czego potrzebuję przed rozpoczęciem współpracy?

01

Aby cokolwiek zrobić od początku do końca potrzebujemy motywacji, ponieważ jest ona motorem naszego działania

02

Centymetr krawiecki, wagę zwykłą i kuchenną (przy każdym produkcie jest podana miara domowa, jednak waga często się przydaje).

03

Na początku współpracy dobrze będzie, gdy zrobisz sobie zdjęcia sylwetki, przód, tył i bok na luzie. Pomoże to określić cel (jeśli nie jesteś pewny/a) i obserwować progres. Nie musisz mi ich wysyłać, ale ważne by były zrobione.

04

Nie potrzebujesz badań, jednak jeśli masz zrobione to chętnie spojrzę. Jeśli jesteś osobą, która ma jakąś jednostkę chorobową np. niedoczynność tarczycy, cukrzycę to badania mogą być pomocne, więc wtedy mogę Ci je zlecić, ale ich brak nie przeszkadza w rozpoczęciu diety.

EBOOK i inne

Tak, ebook w którym zebrałem wszystkie przydatne informacje. Kilka słów o mnie, o tym jak pracuje, jak będzie wyglądać nasza współpraca i…

Zero waste

Rozdział, gdzie zawarte są różne zamienniki produktów, które możesz znaleźć w swojej diecie. Tak by nic się nie marnowało!

Jedzenie poza domem

Zapewne dostaniesz tę ściągawkę jak dasz mi znać, że wyjeżdżasz na urlop. W środku tej ściągawki znajdują się informacje o tym jak komponować posiłki, co ograniczać, a co nie. Pamiętaj, iż najważniejszy jest umiar i zdrowa głowa – tego staram się uczyć każdego podopiecznego.

Sen

Sen – w dzisiejszych czasach nie trudno o problemy z tym niezbędnym elementem dobrego zdrowia, proste porady bez owijania w bawełnę, na temat jak o niego zadbać, tylko informacje!

Przyprawnik

Nie wiesz jak wyciągnąć pełnie smaku z posiłków bez sypania soli gramami? Daj mi znać a podeślę Ci krótki skrypt który rozjaśni Twoje wątpliwości i spowoduje, że potrawy które tworzysz nabiorą innego, lepszego smaku.

Jak pić więcej wody

„Masz problem z wypijaniem odpowiedniej ilości wody, ciągle o tym zapominasz? Zebrałem kilka prostych trików, które pomogą Ci oswoić się z piciem wody, zapomnij o słabym nawodnieniu”

Co tydzień dokonujemy zmian w jadłospisie, w zależności od progresu, tego co Ci się przejadło, co nie smakuje i na co masz ochotę.

To dieta jest dla Ciebie, nie Ty dla niej!

Skończ z wymówkami

Zrób pierwszy krok już dziś

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z aktualną wiedzą dietetyczną